ProBull Teambuilding

ProBull Teambuilding je vzdělávací a konzultační společnost působící v oblasti firemního rozvoje, produkce akcí a teambuildingu. Naše služby poskytujeme v plné šíři na území České a Slovenské republiky.

Teambuilding, rozvojové programy a firemní akce.

Na klíč organizujeme teambuilding, rozvojové programy a firemní akce. Přesným vytyčením požadovaných cílů a stanovením nástrojů k jejich dosáhnutí, zajistíme zkvalitnění vnitropodnikového prostředí. Zaměřujeme pozornost nejen na vnitrofiremní potřeby, ale také na zkvalitnění komunikace mezi našimi klienty a jejich zákazníky.

Firemní vzdělávání

Firemní vzdělávání tvoří nedílnou součást našich služeb. Vytvoříme program školení z celé škály obecného i specifického vzdělání nejen projektově, ale také jako doplněk k firemní akci či konferenci. Nabízíme konzultantské služby v oblasti efektivního využití grantů na rozvoj firemního vzdělání a udržení zaměstnanosti.

Rozvojové programy navrhujeme se zřetelem na podnikové cíle a firemní kulturu. Realizujeme programy nejen pro firemní skupiny, ale také větší eventy PR akce a roadshow s přizváním široké veřejnosti. Nabízíme komplexní služby rozvoje jednotlivců i týmů. Nástroje jsou aplikovány na základě stanovených požadavků či výstupů development centra.


graf

Díky mnohaletým zkušenostem a kvalifikovaným lektorům a školitelům se nezalekneme pořádání zcela netradičních a v oboru revolučních teambuildingových sportovních aktivit a PR eventů. Spolupracujeme výhradně s ověřenými dodavateli, agenturami a specializovanými firmami, s jejichž pomocí zajišťujeme velké a náročné projekty z oblasti teambuildingových aktivit, incentivy, eventů i motivačních programů.

Identifikujeme konkrétní potřeby a realizujeme projekty s důrazem na maximální přínos pro jednotlivce i tým jako celek. Garantujeme návratnost investic do vzdělání.

undefined undefined undefined undefined
undefined undefined undefined undefined
ceska_sporitelna manutan mars kraf foods
envy confidence viskoteepak walmark
Komerční Banka kofola hartmann ab note
abb t mapy category plaston